Karrier

A Szabó és Társa Belsőépítészeti Kft. folyamatosan várja olyan szakemberek jelentkezését, akik keresik az új kihívásokat, felelősségteljes gondolkodásúak, dinamikusak és hatékonyan hozzá tudnak járulni a társaság sikereihez. Reményeink szerint Ön, aki ezeket a sorokat olvassa, rendelkezik az általunk elvárt képességekkel és tud azonosulni cégünk szellemiségével, értékrendjével.

Társaságunk aktuális, nyitott pozícióit alább tekintheti meg. Bízunk benne, hogy talál olyan álláslehetőséget, amely megfelel az Ön számára. Akkor se csüggedjen, ha jelenleg nincs ilyen vagy éppen nekünk nincs nyitott pozíciónk. Önéletrajzát, bemutatkozó levelét bármikor elküldheti az allas@sztsa.hu e-mail címünkre, hogy el tudjuk érni Önt egy, a jövőben megnyíló álláslehetőségünkkel.

Karrier

Pénzügyi munkatárs

Cégünk Pénzügyi csapata új munkatársat keres az alábbi feladatkörbe mosonmagyaróvári irodájába:

FELADATOK:

  • vevői folyószámla kezelés, fizetési felszólítások készítése, kintlévőség-kezelés
  • vevői számlák kiállítása
  • bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, rögzítése,szállítói folyószámla kezelés
  • szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása
  • bankkal kapcsolatos adminisztráció,
  • pénzügyi kimutatások vezetése
  • havi és éves zárások előkészítése
  • kapcsolattartás a külső könyveléssel
  • jövőbeli pénzügyi tervek kialakítása
  • terv-tény adatok összehasonlítása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel írásban és telefonon

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA

  • már van min.1 éves tapasztalatod kis-és közepes vállalkozás pénzügyi, adminisztratív feladatai terén,
  • ha ambíciót érzel magadban pénzügyi rendszerkialakítás fejlesztésében
  • örömmel járulsz hozzá egy dinamikusan növekvő cég növekedéséhez
  • ha szeretsz fiatalos, dinamikus csapatban dolgozni
  • ha önállóan és felelősségteljesen látod el a teljes pénzügyi munkakör feladatait
  • de akkor is, ha eddig te voltál a jobbkeze egy pénzügyi, gazdasági vezetőnek, de érzel magadban ambíciót, hogy mostantól felelősséget vállalj a saját munkádért

       szeretsz csapatban dolgozni

ELVÁRÁSOK:

  • min.középfokú  közgazdasági,  pénzügyi végzettség
  •  szakmai német/angol  nyelvtudás előny
  • agilis , rátermett vagy és van  probléma megoldó készséged
  • controlling gyakorlat
  • precizitás, pontosság, önállóság
  • számítógép ismeret
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes, teljesítményhez kötött fizetés
  • 13.havi juttatás
  • Kibontakozási lehetőség, nyitottság új ötletek megvalósítására
  • modern munkahelyi körülmények
  •  összetartó csapat